Żywe sreberko czyli Wiktoria na Kalinowej

Ostatnio trochę przeorganizowaliśmy ustawienie mebli na poddaszu. Teraz lalki mają swój regał, sukieneczki pokaźny obrotowy wieszak i przybyły ciekawe tła. W tej scenerii przygotowaliśmy stylizacje z warzywami oraz rekwizytami retro. Nie byłem zachwycony, gdy w domu za namową żony pojawił się kolejny zwierzak, ale to jak zareagowała Wiktoria na widok kota, rozwiało wszelkie moje wątpliwości. Sansa dzielnie znosiła dziecięce przejawy miłości, a my mieliśmy kilka bezcennych sekund na wykonanie zdjęcia.

DSC_1266-33

DSC_1253-33

Sięgnęliśmy po jedną z sukienek, która idealnie komponowała się ze strojem lalki wyszperanej na pchlim targu.

DSC_1336-33

Od pozowania na poddaszu, dziewczynka wyraźnie wolała zabawę w pokoju naszego syna – co jest dość zrozumiałe. Wtedy wpadliśmy na pomysł, by zrobić stylizacje tam, gdzie pozwalało nam na to dziecko. W ten oto sposób powstało urokliwe zdjęcie baranka – obłoczka na tle turkusowej ściany w pokoju Michała.

DSC_1403-33

2 thoughts on “Żywe sreberko czyli Wiktoria na Kalinowej

  1. Piękne zdjęcia, wystrój też, ale opisy mógłby Pan samodzielnie tworzyć, bo za bardzo „trąci” Igą. Przecież Pan jest odrębną istotą i ma Pan zapewne swój styl pisania, a tu „bije po oczach” Iga. Pozdrawiam serdecznie i powodzenia życzę.

    1. Iga wstawiała znaki interpunkcyjne. Potraktuję więc tę wypowiedź jako olbrzymi komplement. To znaczy, że jesteśmy bardzo dobrze dobrani razem z żoną :) Pozdrawiamy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>